Szycie na miarę

Papillon Atelier to coś więcej niż znakomite projekty. To wyjątkowe miejsce, w którym wyobraźnia projektantów łączy się z indywidualnymi potrzebami i wizją każdej kobiety.

To przede wszystkim dwoje kreatywnych i doświadczonych twórców, którzy dokładają wszelkich starań by proponowane przez nich rozwiązania były skrojone na miarę potrzeb klientek. To także miejsce dla kobiet pragnących podkreślić swoją osobowość i niezależność. Kobiet, które poszukują czegoś nietuzinkowego.

Kreacje przepięknie podkreślają kobiecość i walory sylwetki, dyskretnie ukrywając mankamenty. Projekty tworzone są z ogromną pasją, co pozwala podkreślić urodę, wyjątkowość i osobowość klientki. Wszystkie projekty są bardzo kobiece, delikatne i subtelne, choć czasem także bardziej pewne siebie. To misterne połączenie ponadczasowej elegancji, dużej dawki szyku, doskonałego stylu i kobiecej zmysłowości ze starannym wykonaniem. Jednak przede wszystkim kreacje łączą w sobie oryginalność i funkcjonalność.

Koncepcja i projekt powstaje podczas rozmowy z klientką, która sama w sobie jest inspiracją i twórczym wyzwaniem. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdej kobiety, w atelier powstają niepowtarzalne i unikatowe kreacje. Wyjątkowe suknie szyte na miarę są odpowiedzią na potrzebę posiadania czegoś wyjątkowego i niepowtarzalnego, jaką odczuwa każda kobieta. Odpowiednie stroje znajdą tu miłośniczki klasyki, jak i kobiety bardziej odważne, ceniące awangardę.

Obejrzyj galerię projektów indywidualnych