Papillon

Klasyka, nowoczesność, świeżość i kobiecość — tak w skrócie można scharakteryzować styl, który reprezentują młodzi projektanci z Papillon Atelier.

Anna Mróz-Wojciechowska — rudowłosa projektanka, temperament i energia, która twierdzi że „tylko kobieta zrozumie drugą kobietę” doda jej sił i doradzi jak najlepszej przyjaciółce. Z wykształcenia i z zamiłowania zgłębia tajniki techonolii odzieży. Przez wiele lat współpracowałą z takimi markami jak Vistula, Hexeline, BGN, wspierając działania Public Relations.

Przemysław Gibaszewski — doświadczony stylista, ikona stylu i doradca, projektant z anielską duszą, współpracujący z wieloma modowymi magazynami, który w kobietach dostrzega wyłącznie piękno i blask. Ma na koncie długoletnią pracę z redakcjami Viva, Gala, Twój Styl, Elle, Fashion Magazyn.

Razem stworzyli specjalne linie trzech kolekcji dla firmy Deni Cler oraz Sesst.

Mają na koncie wygraną okładkę w jubileuszowym 500-tnym wydaniu magazynu „Gala”, gdzie spośród dwunastu czołowych polskich projektantów, wybrano właśnie ich projekt.

W kreacjach sygnowanych metką Papillon na eleganckich galach pojawiają się gwiazdy polskiego show-biznesu takie jak m.in. Agnieszka Szulim, Małgorzata Socha, Natalia Siwiec, Agnieszka Cegielska, Daria Widawska, Halinka Młynkowa, Iza Janachowska, Julia Pietrucha, Paulina Sykut , Paulina Smaszcz-Kurzajewska.

Cechy wspólne duetu to skromność, pokora i dystans do taniego blichtru i ulotnej sławy. Kreacje wychodzące z warsztatu Papillon wyróżniają się indywidualnym projektem, wyszukanymi tkaninami oraz starannością wykończenia. Projektanci troszczą się o każdy szczegół. Jak sami przyznają, inspiracje czerpią głównie z mody ulicznej, starają się projektować stroje ponad podziałami wiekowymi. Ich praca jest ich pasją. Dzień to inspiracja, a wieczór na czerwonym dywanie to wyzwanie!

Przyjaciele

Marta Gąska

Jest jedną z najlepszych makijażystek w Polsce . Na swoim koncie ma współpracę z największymi gwiazdami kina i estrady min : Edytą Górniak, Malgorzatą Foremniak, Malgorzatą Socha. Dzięki współpracy z wytwórnią Sony / Magic Records miała zaszczyt pracować z takimi gwiazdami jak Sting, Melanie C, Kate Ryan. Pracuje przy licznych programach TV, Show, pokazach mody, teledyskach. Jest założycielką Marta Gąska Make Up School.
www.martagaska.com

Zielony Słoń

To firma, która zrodziła się z prawdziwej pasji do roślin swojego założyciela. Firma zajmuje się profesjonalnym projektowaniem zielonych przestrzeni. W naszej ofercie znajduje się nie tylko realizacja wykonanego projektu, ale przede wszystkim fachowa opieka nad roślinami - przez cały rok ! Projektujemy przestrzenie zielone zarówno dla tych, którzy cenią formy klasyczne, jak i tych, których wnętrza cechuje wyszukany, designerski styl i wzornictwo.
www.zielony-slon.com